English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

نظرسنجی

میزان رضایت دانشجویان، اساتید و کارکنان از خدمات آموزشی دانشگاه

بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف  چاپ        ارسال به دوست

معاونت آموزشی دانشگاه

اطلاعیه برگزاری آزمونهای پیش کارورزی و علوم پایه در روز پنج شنبه مورخ 97/12/16

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

با عنایت به برگزاری آزمونهای پیش کارورزی و علوم پایه در روز پنج شنبه مورخ 16/12/97  ، واجدین شرایط شرکت در امتحانات مذکور همانند دوره قبل از تاریخ 10/11/97 تا 6/12/97 نسبت به ثبت نام از طریق حوزه مرکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و  پیش کارورزی  (دانشکده های تابعه) اقدام نمایند. لازم به ذکر است تمدید یا تغییر در ورود اطلاعات پس از تاریخ فوق مقدور نمی باشد.

ضمناً در خصوص ثبت نام متقاضیان خارج از کشور در آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی همانند دوره قبل (شهریور ماه)، داوطلبان خارج از کشور می بایست قبل از ثبت نام از طریق سایت http://epay.sanjeshp.ir   با پرداخت هزینه 1200000  ریال به صورت اینترنتی و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به حوزه مرکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و  پیش کارورزی  از تاریخ  10/11/97 لغایت 6/12/97  مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند. لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت هزینه، سیستم کنترلی سایت، پیام مرتبط را خواهد داد.

ضمناً در صورتیکه محل آزمون داوطلب ، دانشگاهی بغیر از دانشگاه محل تحصیل خود باشد، می بایست قبل از ثبت نام با دانشگاه محل آزمون هماهنگی شود و در صورت تایید دانشگاه محل آزمون، داوطلب با معرفی نامه نیز به دانشگاه مربوطه معرفی شود.

 


٠٨:٤٠ - 1397/11/15    /    شماره : ٢٢٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١٦٥خروج