English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨

نظرسنجی

میزان رضایت دانشجویان، اساتید و کارکنان از خدمات آموزشی دانشگاه

بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

دو تقدیر، یک جشنواره

دانشگاه علوم پزشکی استان ، دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی

عصر پنجشنبه 24 آبان ماه 1397 آیین تقدیر از دستگاههای اجرایی برتر استان آذربایجان غربی با حضور شهریاری استاندار و جمع کثیری از مدیران سازمانها برگزار گردید .

در این مراسم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی بر اساس مفاد مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 1396 ، دانشگاه علوم پزشکی استان در محور استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد به عنوان دستگاه برتر انتخاب گردید.

همچنین بر اساس مفاد تبصره 4 بند 6 قسمت ج بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال 1396 ، دانشگاه علوم پزشکی استان با توجه به انجام اقدامات ارزنده در محور سرمایه گذاری و اقدامات توسعه ای استان به عنوان دستگاه برتر انتخاب شد .

گفتنی است ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و برگزاری جشنواره شهید رجایی در راستای تحقق مفاد سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری و برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید ( مندرج در نقشه راه اصلاح نظام اداری ) با هدف ایجاد فضای رقابتی در کارآمدی ، اثربخشی و ارتقای پاسخگویی مطلوب به مردم از طریق انتخاب و معرفی سازمان ها و الگوهای برتر سازمانی انجام می پذیرد.

روابط عمومی دانشگاه این موفقیت ارزنده را خدمت ریاست دانشگاه ، اعضای هیات رئیسه و جمیع تلاشگران عرصه سلامت در واحدهای تابعه در سطح استان تبریک عرض می نماید .

 

 

 ١٢:٥٩ - 1397/08/25    /    شماره : ٢١٤٤٦    /    تعداد نمایش : ١٧٧خروج