English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

نظرسنجی

میزان رضایت دانشجویان، اساتید و کارکنان از خدمات آموزشی دانشگاه

بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش دکتر کارگری مسئول محترم روابط عمومی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه

کارگاه آموزشی مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) سامانه نوید مجازی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

صفورا صادق زاده کارشناس مسئول آموزش مجازی دانشگاه ضمن اعلام این خبر، افزود:

اولین کارگاه آموزشی مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) سامانه نوید مجازی با حضور 33 تن از اعضای هیات علمی گروه های مختلف آموزشی دانشگاه روز چهارشننبه 6 شهریور ماه 98 در دو بخش نظری و عملی برگزار گردید.

کارشناس مسئول آموزش مجازی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی تصریح نمود : هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی هرچه بیشتر اعضای هیات علمی علاقه مند به یادگیری الکترونیکی از مزایا، امکانات و فضای مناسب برای آموزش مجازی در سامانه یادگیری الکترونیکی نوید مجازی و بهره مندی از آن در روند یادگیری موثر تر و ماندگارتر برای دانشجویان می باشد که سالانه دو بار قبل از شروع سال تحصیلی جدید و نیمسال دوم برگزار می گردد.

این کارگاه یک روزه توسط دکتر محمد جبرائیلی از اعضای هیات علمی فعال در زمینه آموزش مجازی دانشکده پیراپزشکی در دو بخش نظری و عملی برگزار گردید. ایشان به بیان مباحث تئوری و نظری از قبیل تعاریف اولیه یادگیری الکترونیکی، تاریخچه و انواع آن، نحوه استفاده ،  مزایا و معایب آن اشاره نموده و در ادامه کارگاه اعضای شرکت کننده به صورت عملی به نحوه بارگذاری محتواهای الکترونیکی،  نحوه تعامل بین استاد و دانشجو، بحث در تالار گفتگو،  ارزشیابی و آزمون الکترونیکی پرداختند.


 


١٤:١٠ - 1398/06/12    /    شماره : ٢٦١٦٠    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج