English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩

نظرسنجی

میزان رضایت دانشجویان، اساتید و کارکنان از خدمات آموزشی دانشگاه

بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش سرکار خانم صادق زاده کارشناس آموزش مجازی

اعتبار بخشی مرکز آموزش مجازی دانشگاه

جلسه اعتبار بخشی مرکز آموزش مجازی دانشگاه با حضور دکتر کامران دهقان معاون آموزشی دانشگاه و اعضای تیم بازدید کننده متشکل از دکتر آیین محمدی معاون زیر ساخت دانشگاه علوم پزشکی مجازی و دکتر سلیمان احمدی معاون امور دانشگاهی و مدیران و کارشناسان در محل دفتر معاونت آموزشی تشکیل شد. در این جلسه معاون آموزشی دانشگاه دکتر کامران دهقان ضمن خوشامدگویی به اعضای تیم بازدید کننده درخصوص اهمیت، آموزش مجازی به عنوان ابزاری کمک آموزشی در روند یاددهی و یادگیری هرچه بیشتر و بهتر برای دانشجویان یاد نموده و اعتبار بخشی این مرکز را نقطه عطفی در تداوم برنامه ریزی برای گسترش و توسعه آن توصیف نمود.

در ادامه جلسه دکتر سکینه آقازاده مسئول واحد آموزش مجازی به تشریح اقدامات صورت گرفته از سال 1390 در این زمینه پرداخت و در ادامه کلیه مستندات و مدارک مربوط به پرسشنامه اعتبار بخشی مراکز آموزش مجازی توسط کارشناس مرکز ارائه گردید و به پرسش های اعضای تیم بازدید کننده پاسخ داده شد. همچنین اعضای تیم بازدید کننده با مشایعت مدیران و مسئولان به بازدید از مراکز مرتبط از جمله مرکز آزمونهای الکترونیکی، اتاق آکوستیک و مرکز مهارتهای بالینی مستقر در مرکز آموزش درمانی امام خمینی اقدام نمودند.

گفتنی است امروزه آموزش مجازی در علوم پزشکی در همه دانشگاههای علوم پزشکی کشور به سرعت رو به گسترش است و هر روزه بر تعداد دانشگاههایی که این برنامه ها را به صورت اجباری یا اختیاری ارائه می دهند افزوده میشود. استانداردسازی و ارتقای کیفیت برنامه های آموزش مجازی و ارزشیابی مراکز آموزش مجازی کشور یکی از رسالتهای معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که به دانشگاه علوم پزشکی مجازی محول گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 


١٢:١٣ - 1398/11/06    /    شماره : ٢٨٦٤١    /    تعداد نمایش : ٢٠٧خروج