English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠

نظرسنجی

نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش دکتر کارگری مسئول محترم روابط عمومی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه

اولین جلسه پژوهش در آموزش در سال 1400

اولین جلسه پژوهش در آموزش در سال جاری در مورخ 24 فروردین ماه با حضور مدیر مرگز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه ، مدیر امور تحقیقات دانشگاه و تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار گردید.

دکتر آرام فیضی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه ضمن تاکید بر اینکه پژوهش در آموزش یکی از اولویت های مهم و اساسی حوزه آموزشی می باشد ، افزود : در راستای  ارتقای حمایت های لازم  از طرح های پژوهش در آموزش،   آیین نامه حمایتی تشویقی پژوهش در آموزش در دستور کار مرکز مطالعات دانشگاه قرار گرفته  و تدوین گردیده است  .

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه  با اشاره بر اینکه یکی از موضوعات ضروری در آیین نامه مذکور ،  تعیین خروجی های طرحهای پژوهش در آموزش، ارزش گذاری آنها می باشد ، تصریح نمود : طرح های پژوهش در آموزش کاملا جنبه کاربردی داشته و خروجی آنها الزاما مقاله نیست . خروجی هایی از قبیل نیازهای آموزشی رشته مقاطع تحصیلی مختلف ، نقاط قابل بهبود در گروه ها و دوره های آموزشی ، تولید ابزار های اندازه گیری در زمره محصولاتی هستند که از انجام طرح های پژوهش در آموزش بدست می آیند و می توانند باعث ارتقای کیفیت آموزش در دانشگاه شوند .  

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


٠٨:٠٣ - 1400/01/30    /    شماره : ٣٦٤٢٢    /    تعداد نمایش : ١٩٧



خروج